Apkure

 

 

 

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar dažādu veidu mūsdienīgo apkures sistēmu piegādi, montāžu, palaišanu, regulēšanu un apkopi.

Mēs varam palīdzēt atrisināt apkures jautājumu. Mēs spējam padarīt Jūsu māju siltu, piemeklēt tieši Jums optimālu apkures risinājumu. Ja Jūs jau izmantojiet vienu no daudzām apkures variantiem, bet neesiet apmierināti ar esošo sistēmu efektivitāti, vai lietošanas ērtumu, varam piedāvāt esošās sistēmas renovāciju vai apvienošanu ar citiem apkures veidiem.   

Saviem klientiem, atkarībā no viņu vēlmēm un apsildāmo telpu parametriem piedāvājam divus apkures risinājumus:

1.      1. Priekš dzīvokļiem un mājām 60-120m2 ar mazo plātību un bez centrālās apkures, mēs piedāvājam gaiss-gaiss siltumsūkņus no Cooper&Hunter ražotāja.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Šie 4-tas paaudzes siltumsūkņi, optimāli apvieno kvalitāti, uzlabotas funkcijas, visaugstāko energoefektivitāti, un atbilstošas cenās.

2.  Privātmājām, biroju, noliktavu un ražošanas ēku, pat lielos platības, mēs piedāvājam Multifunkcionālus cietā kurināmā katlus no Polijas ražotāja

 

 

 

 

Defro piedāvā visplašāko katlu sortimentu ar siltuma jaudām no 8 līdz 800 kW.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DEFRO katlus var sadalīt 5 kategorijās:

1.       Cietā kurināmā katli ar rokas kurināmā ielādi ;

2.       Katli ar automātisku kurināmā padeve ar universālu degļi ;

3.       Katli ar automātisko kurināmā padeve ar granulu degli ;

4.       Katli ar divām kurtuvēm ar universālo, vai granulu degļiem ;

5.       Siltuma ģenerators darbojas uz cietā kurināmā, bez ūdens krekla, apsilda apkurināmo telpu ar piespiedu karstu gaisu, paredzēts autoservisam, noliktavu telpām, visa veida darbnīcām bez centrālas apkures sistēmas, un līdzīgiem objektiem.

 

Veicām arī visparējos sanitārtehniskos darbus, tādus ka radiatoru un iekšējo siltumtrašu montāžu, silto grīdu ierīkošanu, karstā ūdens sildītāju montāžu un tml.  

 

Nedaudz sīkāk par visizdēvigāku apkures risinājumu

šodien - granulu apkure, lasiet zemāk.


Granulu apkure:

Kokskaidu granulas - izdevīgs kurināmais ikvienam, par saprātīgu maksu.

Laikā, kad dažādu energoresursu cenas strauji aug un cenu pieaugumam ir sagaidāms turpinājums, ir pieaugusi gāzes, šķidrā kurināmā un arī malkas cena, jūtams cenu pieaugums ir sagaidāms arī elektroenerģijai. Šāds cenu kāpums var atstāt iespaidu uz katru cilvēku.

Kāpēc izvēlēties granulu kurināmo ?

Granulu sadegšanas process ir viegli automatizējams;

Izdevīga cena, salīdzinot ar citu automatizējamu kurināmo;

Granulas ir videi draudzīgs kurināmais;

Granulas tiek ražotas no vietējas izcelsmes izejvielām, kas nodrošina stabilas piegādes.

Kas ir granulas ?

Kokskaidu granulas (angļu valodā: pellets) vai kurināmās granulas ir ciets biokurināmais, kas ir viens no ērtākajiem un efektīvākajiem atjaunojamās enerģijas avotiem

Granulu ražošanas procesā koksnes masu (zāģskaidas, šķelda, malka) vispirms sasmalcina, tad žāvē, pēc tam samaļ, sapresē un beidzot atdzesē. Procesa rezultātā izveidojas 6 līdz 10 mm diametra granulas, kas nesatur nekādas piedevas, izņemot dabīgo koksni (daļai kvalitātes grupu tiek pievienota arī ciete, kas paaugstina granulu mehānisko izturību). Radušos vienāda (gan pēc izmēriem, gan kvalitātes) sastāva kurināmo ir ērti lietot kā mājsaimniecībā, tā arī rūpnieciskās automatizētās sistēmās.

Granulu kurināmā raksturlielumi:

Siltumspēja 4,9 kWh/kg
Energoietilpība apm. 3 MWh/m3
Izejviela zāģskaidas
Diametrs 6 -10 mm
Garums līdz 40 mm
Tilpumsvars 600-700 kg/m3
1 tonna ~ 1,5 m3
Hlorīdi maks. 0,03%
Pelni zem 0,8%
Mitrums zem 8%
Sērs maks. 0,05%

Videi draudzīgs kurināmais.
Kurinot ar granulām, jūs palīdziet novērst globālo sasilšanu.

·         Granulu sadegšana notiek CO2 neitrāli, t.i., degšanas laikā izdalās tikpat daudz oglekļa dioksīda, cik koks savas augšanas laikā piesaista CO2 vai izdalītos tad, ja koks paliktu mežā un satrūdētu.

·         Koksne, kā granulu ražošanas izejviela ir atjaunojama, aug mums līdzās, tā ir videi draudzīgs un taupīgi izmantojams enerģijas avots.

·         Granulas uzglabāšanas laikā nepiesārņo apkārtējo vidi.