Kondicionētāji ; Ventilācija

 

 

Mūsu uzņēmums piedāvā iegādāties kondicionētājus no sekojošiem ražotājiem:
Midea ; Fujitsu ; Sharp ; Mitsubishi Heavy ; Alpic Air ; Gree ; Electrolux ; LG
Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāku gaisa kondicionētāju katrai telpai ar optimālākiem tehniskiem parametriem un pēc pieņemamās cenas. Iesakām kurās vietās, birojos vai dzīvokļos vislabāk izvietot gaisa kondicionētāju, tā lai iekārta strādātu efektīvāk un labi iekļūst esošā interjerā.
Mēs veicām visus nepieciešamos montāžu darbus un nodrošinām garantijas un pēc garantijas apkopi.
Kondicionētāju montāžas un apkopes izmaksas var apskatīt šeit
Sīkāku informāciju par gaisa kondicionētājiem "Midea R Series" skatieties šeit 
 
 
 2012 gada cenas uz kondicionētājiem "Midea R series" skatieties šeit
Tehnisku informāciju par gaisa kondicionētājiem "Midea" ar invertora tipa kompresoru skatieties šeit
Par gaisa kondicionētājiem "Mitsubishi Heavy" ar invertora tipa kompresoru skatieties šeit:
Par gaisa kondicionētājiem "Mitsubishi Heavy" multisplit sistēmas skatieties šeit:
Par gaisa kondicionētājiem "LG Electronics" skatieties šeit:
 
Zemāk skatieties uzstādīto 2010-2011 gada gaisa kondicionētāju fotoattēlus :
 
 
 
 
  
 
  
 
Ventilācijas nepieciešamība mājoklī.
Daudziem no mums ventilācijas ierīkošana mūsu mājoklī šķiet nu tāds lieks darbs, bez kura var normāli iztikt, atver logu un izvēdini telpu. Vasarā tā arī ir . Ārā silts , logi visu laiku vaļā, svaigs gaiss, viss kartībā.
Ziemas laikā viss ir savādāk, tad kad mūsdienu modernās durvis un paketlogi pilnīgi hermētiski noslēdz jūsu apdzīvotās telpas. Mēs saskaramies ar to, ka dzīvoklī smags gaiss. Mēs elpojam, mēs gatavojam virtuvē, mums ir vannas istaba, var būt ir arī kāds dzīvnieciņš, mums ir bērniņi un mēs protams mazgājam veļu un tur pat, var būt uz lodžijas , ja mums tāda ir, žāvējam to veļu. Mums visiem ir puķu podiņi, kurus mēs laistam. Un daudzi no mums domā, ka vispār nevajag vēdināt, jo var saaukstēties, un ja gadījumā mums jau ir nelielas iesnas, varam domāt, ka netiks atļauts atvērt logu. Atgriežoties mājās, ienākot no ielas, mēs jūtamies kā siltumnīcā: mitrs, silts , smags gaiss.
Varam pamanīt pelējumu uz āra sienām, vai stūros, uz logu stikliem tā kā rasa, pilieniņi, var būt arī uz sienām. Nepietiekamas ventilācijas pazīmes. Jūs varat domāt, ka jums ir gaisa novilcējs virs gāzes plīts virtuvē, labi ja no viņa izvads iziet ārā uz ielu, ļoti bieži viņa vispār nav un gaisa novilcējs strādā ka ventilators. Gaisu izdzen caur filtru un viss, tur pat jūsu virtuvē tas gaiss arī paliek. Drīzāk varētu nosaukt par dizaina elementu, ne viss par ventilācijas sastāvdaļu. 99,9% gadījumos montējot virtuvē gaisa novilcēju, tiek izmantota jau esošā stacionārā ieeja ventilācijas kanālā , kas pilnībā nobloķē jau tā vāju dzīvokļa ventilāciju. Tādā gadījumā ventilācija darbojās tikai tad kad ir ieslēgts gaisa novilcējs, jo pretējā gadījumā ventilators negriežas, bet aizņem praktiski visu ventilācijas ievada platību, tas pats notiks arī vannas istabā un tualetē ja jūs iemontēsiet jau esošās vietās elektriskos gaisa ventilātorus.
    No visa teiktā varam secināt ka ventilācija ir nepieciešama gaisa kvalitātes uzturēšanai, Jūsu veselībai, visa mājokļa uzturēšanai, komfortam un labam garastāvoklim. Lai risinātu visas tehniskas problēmas saistītas ar mājas ventilāciju pastāv daudzi varianti. Jāizvēlas ventilācijas veidu kurš viss vairāk piemērots Jūsu ēkai, kā arī var būt īpašas prasības telpām, tādā veidā Jūs varēsiet izvēlieties viss piemērotāko ekoloģiski tīru, ekonomisku, ar mazāku enerģijas patēriņu, ventilācijas variantu Jūsu mājai. Tāpēc jūsu mājas visām inženiertehniskām komunikācijām , iekļaujot ventilāciju, kondicionierus jābūt saistītiem ar kopēju jūsu mājas arhitektūras un celtniecības risinājumu.
Telpu gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmas, atšķirībā no apkures sistēmām, ir spējīgas risināt daudz plašāku komforta spektru lai uzturētu mikroklimatu mājā, iedarbojoties ne tikai uz gaisa temperatūru telpā, bet arī uz viņa tīrību un mitrumu. Tādā veidā gaisa ventilācija palīdz saglabāt veselību un darbaspēju visiem, kuri atrodas šajās telpās.
Kā arī mājas ventilācija pozitīvs moments priekš dzīvojošiem tur cilvēkiem tiek pasargātas ēkas sienas no liekā mitruma, kas pie tam palielina siltuma un skaņu izolāciju.
Kā mēs redzam ventilācijas ierīkošana ēka palīdz risināt virkni problēmu saistītas  ar iemītnieku veselību, komfortu, pašas ēkas fizisko parametru uzlabošanu.